PROJEKTAVIMAS

UAB “ASE.LT”

Pagrindinis mūsų įmonės tikslas yra kompleksinis užduočių, kurios gali kilti statant naują ar renovuojant esamą pastatą, sprendimas.

Namo šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų (ŠVOK) projektavimas yra ne tik reikalingų parametrų apskaičiavimas, bet ir visų su tuo susijusių veiksnių išanalizavimas.

Kiekvienas privataus namo, kotedžo ar buto projektas yra unikalus ir reikalauja individualaus požiūrio, nes reikia atsižvelgti į visus veiksnius: klimatą, turimą šilumos šaltinį, turimą laisvą erdvę įrangai įrengti, patalpų vietą ir tipą, o svarbiausia - Užsakovo norus.

ŠVOK sistemų projektavimo ir skaičiavimo etapai:

1.

Pirmiausia reikia gauti visus pradinius duomenis naujų sistemų projektavimui ar esamos sistemos analizei (pastato planai, kambarių specifikacijos, išorinių konstrukcijų medžiagos ir kt.).

2.

Šilumos nuostolių skaičiavimai (šildymui), šilumos pritekėjimų skaičiavimai (vėsinimui), oro kiekių skaičiavimai (vėdinimui).

3.

Šildymo sistemos šilumos galios apskaičiavimas ir šilumos šaltinio parinkimas (kieto, skysto ar dujinio kuro katilas, šilumos siurblys, saulės kolektoriai, ar kiti geriausiai tinkantys šilumos šaltiniai).

4.

Hidraulinis sistemos skaičiavimas (magistralinių vamzdynų skersmenų parinkimas, sistemos hidraulinių nuostolių apskaičiavimas), uždarymo ir valdymo vožtuvų, slėgio reguliatorių pasirinkimas ir kt.

5.

Prietaisų parinkimas (radiatorių, konvektorių), šildomų grindų apskaičiavimas.

6.

Užbaigus projektą, sudaroma medžiagų ir įrangos specifikaciją, pagal kurią gali būti skaičiuojama sąmata ir perkamos medžiagos.

Kodėl verta užsisakyti projektą pas mus?

100% PROJEKTAVIMO ATITIKTIS IR GREITIS

Visapusiška darbų atitikimo projektui garantija - visus sutartyje numatytus darbus atliekame kokybiškai, pilnai, greitai ir laiku.

INDIVIDUALI KONCEPCIJA

Mes dirbame ne pagal šabloną, o kuriame asmeninę kiekvieno užsakovo ir objekto koncepciją, todėl visi mūsų projektai yra unikalūs.

ĮRANGOS PARINKIMAS PAGAL BIUDŽETĄ

Platus įrangos asortimentas leis kiekvienam užsakovui kvalifikuotai įrengti ŠVOK sistemas, atsižvelgiant į jo finansines galimybes.

10 METŲ PATIRTIS

Mūsų patirtis projektuojant ŠVOK sistemas yra daugiau nei 10 metų, o tai yra raktas į teisingą ir profesionalų projekto vystymą ir bet kokio sudėtingumo sistemų įgyvendinimą. Mes turime didelę patirtį visais vėdinimo, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų projektavimo aspektais.

Teisingai ir kokybiškai suprojektuotos sistemos minimizuoja įrengimo ir tolimesnio eksploatavimo išlaidas.

NAVIGACIJA

GAMINTOJAI

KONTAKTAI

UAB ASE.LT

LYDOS 4-11

LT-01133, VILNIUS

LIETUVA

DARBO LAIKAS:

I - V  10:00 - 19:00

+370 685 70470

trade@ase.lt

Image