ASE.LT

įkurta 2007 metais

UAB "ASE.LT"

Įmonė plėtoja savo veiklą Lietuvoje,

dirba su klientais projektuose Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje ir Centrinėje Azijoje.

Pagrindinė veikla 

Oro kondicionavimo įrangos priedai jiems, taip pat prekyba įvairia technine įranga įvairioms pramonės šakoms ir statybinėmis medžiagomis, įvairių tipų ir dizaino siurbliais, eksploatacinėmis medžiagomis ventiliacijai, santechnikai ir pramonei, įvairių tipų vamzdžiais ir jų komponentais. Įranga spausdinimo pramonei. Teikiame tarpininkavimo paslaugas ieškant ir parduodant reikiamas prekes ir paslaugas pagal klientų pageidavimą (tarpininkavimo veikla).

Pagrindinės veiklos kryptys

Oro kondicionavimo įranga

Tikslios kontrolės

oro kondicionavimo įranga

Šilumos siurbliai

Prekyba įvairių rūšių eksploatacinėmis medžiagomis ir įranga

Įvairių tipų ir konstrukcijų siurbliai

Eksploatacinės medžiagos ventiliacijai, santechnikai ir gamybai

Įvairių tipų vamzdžiai ir jų komponentai

Įranga spausdinimo pramonei

Teikiame tarpininkavimo paslaugas ieškant ir parduodant reikiamas prekes ir paslaugas pagal klientų pageidavimą (tarpininkavimo veikla).

UAB ASE LT " : Paslaugų teikėjas, pardavimo agentas Rudolf Fuka GmbH , Hans Jungblut GmbH & Co. KG, ASTRA SRL, VEGA SRL, STEP SIGRINER Elektronik GmbH, Szlachet-Stal Sendalscy Spółka Komandytowa Gliniana 10, 97-300 Piotrków Trybunalski, IK Company GmbH, MACHINEX, SL Ispanija.

UAB ASE LT » : HIREF preciziniai kondicionieriai.

UAB ASE LT » : baseinų mikroklimatas. HIDEW, CALOREX, DANTHERM.

UAB ASE LT » :   įrangos tiekėjas Vandens konvektoriai - fan coil blokai. ACTION CLIMA.

UAB ASE LT " :   HOKKAIDO, DAIKIN, MHI, LG, MDV, ALPICAIR oro kondicionavimo įrangos ir šilumos siurblių pardavimo tiekėjas.

UAB ASE LT » :   įrangos tiekėjas - THERMOCOLD aušintuvai.

UAB ASE PL » :   įrangos tiekėjas Įvairių tipų vamzdžiai ir jų komponentai, įvairių tipų ir konstrukcijų siurbliai FIORINI GROUP , Rivadossi Trafilerie Srl, GMPSPA, A-Finger Oy FINLAND, LIVERANI srl, RAGAZZINI SRL , ARGAL SRL.

Visa UAB "ASE.LT" atstovaujama produkcija ir įranga atitinka aukštus kokybės reikalavimus, siūlomos progresyviausios medžiagos ir technologijos.

UAB “ASE.LT”

Mūsų darbuotojai siūlo profesionalius sprendimus įrangos ir medžiagų tiekimui pagal Jūsų individualų specializuotą užklausą iš bet kurios veiklos srities ir teikia tarpininkavimo paslaugas jai parduodant.

Mūsų darbuotojai siūlo profesionalius sprendimus patalpų klimatui kurti ir palaikyti. Mūsų aukštos kvalifikacijos inžinierių ir vadybininkų komanda suras efektyviausią ir ekonomiškiausią būdą šildyti, vėsinti ar vėdinti bet kokią erdvę.

Glaudžiai bendradarbiaujame su statybos ir montavimo įmonėmis bei projektuotojais. Toks bendradarbiavimas leidžia pasirinkti optimaliausią ir ekonomiškiausią Kliento užduočių sprendimą.

NAVIGACIJA

GAMINTOJAI

KONTAKTAI

UAB ASE.LT

LYDOS 4-11

LT-01133, VILNIUS

LIETUVA

DARBO LAIKAS:

I - V  10:00 - 19:00

+370 685 70470

trade@ase.lt

Image