Image

NTP ORO VALYTUVAI

Kompanija JONIX® buvo įkurta 2013 metais Pizos mieste Italijoje. Mūsų specializacija - oro valymas ir jo apdorojimas, esame taikomosios chemijos mokslininkai, tyrėjai ir biologai. Turime ilgametę patirtį mokslinių tyrimų srityje ir tvirtus techninius įgūdžius oro valymo srityje. Mūsų pagrindinis tikslas buvo rasti efektyvius sprendimus, kurie padėtų pašalinti teršalus iš oro įvairiose patalpose. Mes norėjome suprasti kokiu principu veikia geriausias oro valytuvas ir patalpų jonizatorius.

Mūsų komanda sukūrė unikalią oro valymo sistemą, gaminamą Italijoje, kurioje naudojama šaltos plazmos (NTP) technologija. JONIX® patalpų jonizaturius 99.9% išvalo orą ir paviršius nuo virusų, grybelių, bakterijų, alergenų ir kvapų.

JONIX® gali pasigirti nuolat augančia įmonės struktūra, remiama lanksčiu organizaciniu modeliu, kurią sudaro įvairių sričių profesionalai. Šiandien esame pasirengę patenkinti įvairių patalpų oro valymo poreikius. Turime veiklos sferą, kuri nuolat auga ir keičiasi, dėl naujų įgūdžių integravimo. Mes naudojame lankstų organizacinį modelį, kuriame žmonės naudojasi savo techninio projektavimo, elektronikos ir kompiuterių projektavimo srityse. Dizaino, rinkodaros ir komunikacijos specialistai yra neatsiejama techninės plėtros ir mokslinių tyrimų dalis.

Daugiau informacijos:

www.jonixair.lt

Šaltos plazmos oro valytuvai - pažangiausi pasaulyje nes:

Dezinfekuoja orą ir paviršius nuo COVID 19 per 30 minučių

Neturi pašalinių efektų kaip kiti oro filtrai (UV, Ozono ir kiti), nekenkia žmogui

Prisotina orą ir jūsų organizmą DEGUONIMI – tai gerina savijautą, gydo žaizdas ir uždegimus

Elektros sąnaudas ≈ 1€

per mėnesį

Išvalo orą ir visus paviršius nuo VIRUSŲ, GRYBELIŲ, BAKTERIJŲ, ALERGENŲ ir KVAPŲ

NASA naudoja šaltos plazmos technologiją kosminių modulių oro filtruose

NAVIGACIJA

GAMINTOJAI

KONTAKTAI

UAB ASE.LT

LYDOS 4-11

LT-01133, VILNIUS

LIETUVA

DARBO LAIKAS:

I - V  10:00 - 19:00

+370 685 70470

trade@ase.lt

Image